Juu, arvasin, että sisustuselementti saattaa viedä metsään

Väriläiskä osuvampi?
Valvoja: Moderaattorit
Hei, ihmetyttää hieman tuo amanorapujesi kasvaminen. Ettei vaan olisi jokin muu laji? Amanoravut ovat hentoja ja pieniä leväkatkarapuja, kasvavat enintään 5 cm pitkiksi. Tässä jarvij:n sivuilta tietoa japonica-leväkatkasta.Kirva kirjoitti:Amanorapuja yksi tai kaksi on lähtökohta. Nykyiset neljä ovat jotenkin ahtaalla 128-litraisessani. Kasvaneet valtavasti sitten jouluisen ostopäivän.
Tuossa edellä on vastauksia kirvoittavia pyrstöjuttuja edelleen. Itse asiassa myös koko syvyys-leveys aihe on pahasti ohi otsikon. Jos loogisia ollaan ja aiheita kunnioitetaan.Didi kirjoitti:Voisitteko jatkossa pysyä aiheessa?
Ah, toiveesi on kuultu. Debatoikaa jatkot tänne: http://www.aqua-web.org/forum/viewtopic.php?t=25386. Sinne on siis jaettu ohi aiheen mennyt keskustelu akvaarion mitoista.liina kirjoitti:Tuossa edellä on vastauksia kirvoittavia pyrstöjuttuja edelleen. Itse asiassa myös koko syvyys-leveys aihe on pahasti ohi otsikon.Didi kirjoitti:Voisitteko jatkossa pysyä aiheessa?