Mulla on vähän jäänyt toi akvaarioharrastus vähiin viime aikoina, mut nyt vois taas ahkerammin alotella.
![Embarrased [:I]](./images/smilies/icon_redface.gif)

Mitä kaloja voisin laittaa n. 200 litraiseen (kokoa en varmuudelta tiedä kun on joskus teetetty ja sain sen itselleni, iso on kuitenkin) lisäksi. Mulla on nyt tuolla sinineontetroja (4kpl), kuparitetroja (5kpl), jotka ovat kyllä samassa parvessa sekä nuolimonni, partamonneja ja pari klovninuoliaista.
Vesi näyttäis olevan 23 asteista, taitaa kyl olla liian viileetä. Kasveja on ja piilopaikkoja löytyy, pari korallia, kanto sekä kookoksenkuori.
Mikäs kala tonne kävis noitten kanssa? Haluisin jonkun pariskunnan tai haaremin. Väriäkin sais löytyä sekä suht' helppohoitoinen, jos nyt kaloista voi noin sanoa
