Kiitos vinkistä, ja vastasivatkin ihan nopeasti mutta vastaus ei kyllä ollut toivotun kaltainen.Ja se kyselyhän on tosi helppoa. Menet vain aquaristikshopin sivulle, kohtaan Service ja sieltä löytyy "I need to see status of my order". Siihen vain näpyttelet tilausnumeron ja tilauspäivän ( ne löytyvät siitä tilausvahvistuksesta) sekä sähköpostiosotteen niin vastaus tulee yleensä jo seuraavana päivänä.
"thank you for your inquiry. We try it to send your package on 07.03.2003 to you but we get no permission on your creditcard so we must cancel the whole order from you."
Tarkennampa aikaisempaa ajatustani, eli lähinnä voisi laittaa pari valittua tilauksiin liittyvää kysymystä heille ja sanoa että julkaistaan ne vastaukset sitten täällä akvaristien palstalla josta suurin osa tilaajista on yleensä edes kuullut koko paikasta.
Yksi kysymys pyöriikin jo mielessä.
Voisitteko olla yhteydessä esim. sähköpostitse tilauksen käsittelyn jälkeen jos tilaukseen liittyy ongelmia?
Taidanpa kokeilla seuraavaksi tuota Aquaristic.nettiä




