Nyt kun selvitit tuon, niin sehän kuulostaa jopa loogiselta

Näin tuon asian otinkinSPLASH kirjoitti:Joo, en yhtään epäile Tunzen levitintä. Tarkoitin vain, että jos kaikki liukenee niin miksi ylivarustella.
No niin, kerrohan sitten kokemuksia jahka saat sen toimintaan. Tiedä vaikka sitä kanssa päivittäisi tuollaisen.Koss kirjoitti:Yhdistetään joko kiertovesipumppuun taikka ulkosuodattimeen. Mulle on tuollainen tulossa.
Tuota joskus kanssa katellu. Olis aika raju peli jo ja ei tarvis miettiä liukeneeko hiilarit.tate kirjoitti:Tälläinen sitten http://www.aqua-medic.de/freshwater/en/ ... or%201000/
Hyvä vinkki kyllä ja nimenomaan hyvä esimerkki myös näiden jonkun keksimien oivallusten leviämisestä muidenkin harrastajien keskuuteen.Mutatokko kirjoitti:Hyvä oivallus.laitanpa omanikin nurinpäin.Näin se tieto leviää.Tämähän tän webin perimmäinen tarkoitus taitaa olla.